TEENUSED ÄRIKLIENDILE
 • Pic
  Tehniline valve
  Hinnad alates 19.00 eur+KM/kuu

  TEHNILINE VALVETEENUS „kombiteenus“
  Häiresignaali saabumise korral, Articard Security Juhtimiskeskusesse, võetakse koheselt ühendust tellija poolt määratud kontaktisiku(te)ga, teavitatakse teda olukorrast ja toimitakse vastavalt kokkuleppele või olukorale. Kombineeritud teenuse puhul saadame valveobjektile autopatrulli kontrollima juhul, kui tellija kontaktisik selleks soovi avaldab, kui tellija kontaktisiku(te)ga ei õnnestu ühendust saada maksimaalselt 3 minuti jooksul häireteate saabumisest või kui klient ei nimeta õiget salasõna. Kontrolli tulemustest teavitame tellija poolt määratud kontaktisikuid SMS-iga või mailitsi. Kliendil on võimalik häireolukordi tühistada, teatades telefoni teel häire põhjuse ja kinnitades, et ei soovi valveobjekti kontrollimist. Kombineeritud teenuse puhul on patrullekipaaži väljasõidud eraldi tasu eest, mis ei ole arvestatud teenuse kuutasu sisse.

  TEHNILINE VALVETEENUS „täisteenus“
  Häiresignaali saabumise korral, Articard Security Juhtimiskeskusesse, saadetakse valveobjektile koheselt autopatrull, häiresignaali tekke põhjuste väljaselgitamiseks. Koheselt, peale häire tekke põhjuste väljaselgitamist, võetakse ühendust tellija kontaktisikuga ja tehakse kokkuvõte olukorrast valveobjektil. Kliendil on võimalik häireolukordi tühistada, teatades telefoni teel häire põhjuse ja kinnitades, et ei soovi valveobjekti kontrollimist. Patrullekipaaž jääb objektile kuni tellija kontaktisiku saabumiseni (teenuse maksumus sisaldab patrullekipaaži kohal viibimist kuni 1 tund), kui ei lepita jooksvalt kokku teisiti. Täisteenuse puhul on patrullekipaažide väljasõidud arvestatud kuutasu sisse. Eraldi tasustatakse väljasõidud kui on tegemist kliendi eksimusega ja häireolukorda ei tühistata või häireolukorra põhjustajaks on häiresüsteemi mitte korrasolekust tulenevad valehäired (väljaarvatud juhul kui häiresüsteemi hooldab Articard Security).

  VIDEOVALVE

  Videovalvet on võimalik tellida iseseisvalt nii, et objekti jälgib eemalolev valvekeskuse dispetšer, kõik kaamerate videokujutised fikseeritakse erisalvestusseadmete abil, mis kombineeritud nii füüsilise kui ka tehnilise valvega, kui objekti valvab objektil viibiv turvatöötaja, lisaks kaameratele on paigaldatud ka erinevad valve-ja tuleohutusseadmed. Videovalveteenus võimaldab visuaalselt jälgida valvatavat objekti reaalajarežiimis. Videovalve efektiivsus kompleksis füüsilise ja muude tehnilise valve liikidega on ülikõrge. Videovalve võimaldab turvafirmal real juhtudel rakendada objekti kaitse preventatiivseid meetmeid, mis märkimisväärselt suurendavad valvatava objekti potentsiaalse kahju ärahoidmise šansse.

  EHITUSOBJEKTIDE TEHNILINE VALVETEENUS
  Ehitusobjektide valvamiseks on väljatöötatud tehnilised lahendused, mis annavad Tellijale parima ülevaate, kindlsutunde ning võimalik on jälgida toimuvat oma hallataval objektil, kasvõi laupäeval saunalavalt. Rääkimata kulude kokkuhoiust, kui võrelda, ajale juba jalgujäänud - „turvamees objektil“ teenusega.
  Antud kontseptsiooni on kaasatud nii videovalveseadmed, liikumisandurid kui ka eelhoiatussüsteemid. Kõiki neid omavahel integreerides, saab parima tulemuse. Vajalik oleks ainult 220 v olemasolu. Valvaja ettevõte saab ülevaate objektist, videovalvekaamerate kaudu 24/7 ja lisades sinna veel „valvestamise kontrolli“, on alati garanteeritud, et objekt ei jää valveta ning vara säilib. Selleasemel, et hoida objektil mehitatud valvet, mis teadupärast on kõige kallim lahendus turvalisuse- ja vara säilimese tagamisel, tegeldaksegi ainult konkreetsete olukordade lahendamisega, valehäirete väljaselekteerimisega ja objektile saadetakse turvatöötajad ainult selleks vajaduse ilmnemisel. Kusjuures kõik toimingud, mida valveteenust pakkuv ettevõte teostab teenuse käigus, on kõik kulud kalkuleeritud ühtsesse kuutasusse ja mingeid ootamatuid lisakulusid ei kaasne. Kuutasu suuruse kalkuleerimisel on kõige peamised parameetrid, objekti suurus, piiratatus, ligipääsud objektile ja teenuse kestvus.
  Samuti saab seadmeid endale nii osta ja ka rentida (teenuse kestvuse ajaks), mis vähendab veelgi kulusid.

  Mis aga peaks Tellijale pakkuma kõigesuuremat lisaväärtust, ta saab alati, kasvõi telefonikaudu (on`lines) vaadata mis toimub ja mis toimus ... kas kaubaauto jõudis ikka kohale või mitte jne...jne.

   

Articard OÜ © 2003-2017 JUHTIMISKESKUS 6597004 või 5500112 / KLIENDITEENINDUS 6545105