TEENUSED ERAKLIENDILE
 • lisa
  LISAVÄÄRTUSED
  .

  VALVESTAMISE KONTROLL


  Läbi valvesüsteemide, mis on ühendatud Articard Security juhtimiskeskusesse, on võimalik programmeerida valvestamise ja valvest mahavõtmiste kontroll ajad. Näiteks: Ettevõte X soovib, et tema tootminevõi ladu oleks valves esmaspäevast reedeni ja 19:00 – 07:00 / laupäeviti – pühapäeviti valves 24 tundi. Sellel ajavahemikul valvest mahavõtmised tekitavad juhtimiskeskuses häireolukorra. Häireolukorra tekkimisel, võetakse koheselt ühendust tellija kontaktisikuga, teavitatakse teda olukorrast ja tegutsetakse juba vastavalt ning jooksvalt tehtud kokkulepetele või soovidele. Sama olukord ja selle lahendamine on ka siis, kui ettevõtte valvealad ei ole antud kellaaegadeks valvestatud. Kehtestatud olukorda on võimalik ühekordselt muuta telefonitsi (salasõna abil) või mailitsi.

  AUTOMAATNE ARUANDLUS


  Üheks läbivaks jooneks, meie ettevõttel, on teenuse osutamine ja protsesside käik, teha võimalikult läbipaistvaks ja teenuse ostjale pidevalt nähtavaks. Ehk siis teenuse ostja saab meid kontrollida ning jälgida meie tegevusi teenuse käigus. Selleks on mitmeid erinevaid variante, mis toimivad automaatselt. Need protsessid hõlbustavad märgatavalt ülevaate saamist oma objektidel toimuvast. Puudub vajadus helistada turvaettevõttesse ja oodata vastuseid, vaid kõik on käe-jala juures olemas. Näiteks:

  • Automaatne teenuse (objekti staatused) väljatrükk e-maili (kord päevas, kord nädalas, kord kuus).

  Seda võimalust kasutavad usinasti just hoonete haldurid ja kaupluste juhatajad/omanikud. Koheselt on selgepilt, mis kell valvestati (tööpäev lõppes), mis kell võeti valvest maha (tööpäev algas) jne.

  • SMS teenusega saadetakse info telefoni valvestamiste ja valvest maha võtmiste kohta

  See teenus on suunatud just eramute/korterite omanikele või siis jällegi väikeste büroode ja kaupluste / teenindusettevõtete omanikele juhatajatele. Sisuliselt toimib kui tööajakontroll.

Articard OÜ © 2003-2017 JUHTIMISKESKUS 6597004 või 5500112 / KLIENDITEENINDUS 6545105